Regulamin

Aktualności
 • NOWOŚCI

   

   NOGI STOŁÓW

   LOFT/ INDUSTRIAL

   

   

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 39412
Teraz polecamy

I. OGÓLNE WARUNKI

1. Przeglądanie asortymentu Sklepu oraz składanie zamówień nie wymaga rejestracji.

2. Wykorzystywanie przez Użytkownika nazwy Sprzedawcy, logo Sklepu oraz elementów graficznych Sklepu z wyjątkiem gdy korzystanie ze wskazanych przedmiotów praw autorskich oraz przedmiotów własności przemysłowej jest możliwe na podstawie wyraźnej pisemnej zgody Sprzedawcy lub uprawnionych podmiotów trzecich. Zabronione jest podejmowanie przez Użytkownika jakichkolwiek działań zmierzających do odtworzenia Sklepu, w tym w szczególności na stronach internetowych i w domenach internetowych powiązanych z Użytkownikiem.

8. Klient może porozumiewać się ze Sprzedającym:

a) telefonicznie – pod numerem telefonu +48 572 184 239

b) drogą elektroniczną – pod adresem e-mail: biuro@deer-design.pl

II. PŁATNOŚCI

1.) Zapłata za zakupiony towar może zostać dokonana przed odbiorem przedmiotu zamówienia (płatność z góry):

– przelewem na rachunek bankowy: 

ING Bank Śląski   05 1050 1458 1000 0092 4121 3884

III. ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

1.) Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT oraz nie zawierają kosztów przesyłki.

2.) Informacje dotyczące towarów znajdujących się w Sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego, lecz zaproszenie do składania ofert (zamówień) przez Użytkowników.

3.) Wszystkie zamówione przedmioty dostarczane są za pośrednictwem kuriera pod wskazany adres przez kupującego.

4.) Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do domu klienta.

5.) W przypadku każdej dostawy prosimy o sprawdzenie opakowania zewnętrznego paczek, w razie wątpliwości również ich wnętrza. W przypadku uszkodzeń należy sporządzić z dostawcą protokół szkody, będący podstawą reklamacji.

6.)  Czas realizacji zamówienia jest zmienny i waha się od 14 do 21 dni w przypadku mebli talicerowanych ( robionych na zamówienie ) oraz około 3 dni w przypadku mebli gotowych.

7.)  Koszty dostawy zależą od wielkości zamówienia . Całkowity koszt zamówienia (tj. cena produktów wraz z kosztami dostawy) wskazany jest przed złożeniem zamówienia przez Użytkownika.

8.) Poprzez złożenie zamówienia Użytkownik składa ofertę kupna określonego towaru.

9.)  Użytkownik ma możliwość dokonywania zamówień w Sklepie przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Z zastrzeżeniem  przerw technicznych. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

10.) Wszystkie sprzedawane towary zawierają dokładny opis ich właściwości. Istnieje również możliwość indywidualnego uzgodnienia właściwości towaru pomiędzy Nabywcą a Sprzedawcą, pod warunkiem że zmiany takie będą możliwe ze względu na właściwość danego towaru.

11.)  Po ostatecznym wyborze towarów przeznaczonych do zakupu, Użytkownik zostaje skierowany do formularza internetowego służącego do składania zamówień w Sklepie. Formularz składania zamówienia może być złożony z formularzy składowych, służących do określenia:
– danych do wystawienia faktury ( bez Vat ) za towar,
– adresu dostawy,

12.) Użytkownik potwierdza złożenie zamówienia klikając przycisk „Zamawiam i płacę”,

13.) Potwierdzenie otrzymania zamówienia zostanie automatycznie wysłane na adres poczty elektronicznej Użytkownika. Potwierdzenie otrzymania zamówienia nie stanowi przyjęcia zamówienia do realizacji.

14.) Umowa zostaje zawarta z chwilą przesłania Użytkownikowi przez Sprzedawcę informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji.

a) W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sprzedawca niezwłocznie poinformuje Klienta o zaistniałej sytuacji wysyłając wiadomość na wskazany przez Klienta adres e-mail lub przekaże informację drogą telefoniczną na numer wskazany przez Klienta.

15.) Realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu przez Sprzedawcę potwierdzenia zaksięgowania należności na jego rachunku bankowym lub poprawnego wykonania płatności przez Klienta za pośrednictwem jednego z systemów płatności elektronicznych akceptowanych w danym momencie przez Sprzedawcę przez podmiot realizujący te płatności.

16.) Użytkownik dokonuje zakupu towaru zgodnie z ceną oraz wysokością kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia.

IV. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

W przypadku dokonania zakupu towaru – puf tapicerowanych, ławek, taboretów itp.wykonanych pod indywidualne zamówienie klienta (  tapicerowane wybraną tkanina przez klienta, wybór koloru ) , Konsumentowi zgodnie z art. 38 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

V. REKLAMACJA

Facebook